Fotografia produktowa Warszawa

Fotografia Produktowa

Fotografia produktowa Warszawa

Szukasz najlepszego fotografa w Warszawie i okolicach? Potrzebujesz specjalisty od fotografii produktowej? Zależy Ci na najwyższej jakości, terminowym wykonaniu usługi oraz indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb? U mnie zyskasz najlepsze fotografie produktowe!

Dbałość o szczegóły

Moim największym priorytetem jest to, aby zdjęcia produktowe wiernie oddawały cechy produktu, jego fakturę, kształt oraz kolory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z osobami z różnych branż jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Najlepsze studio w Warszawie i okolicach

Pracuję w dużym, bardzo dobrze wyposażonym i specjalnie zaprojektowanym studio, które pozwala na fotografowanie zarówno małych, jak i dużych produktów bez żadnego problemu. Na życzenie klienta jestem w stanie wykonać sesje produktowe w innym miejscu, np. w siedzibie firmy. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu! Jestem pewny, że będziesz zadowolony z moich usług i dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Fotografia Architektury i Wnętrz

Fotografia Architektury i Wnętrz

Zdjęcia architektury i wnętrz wykonuję we wskazanym przez klienta miejscu. W przypadku zdjęć architektury warto umówić się wystarczająco wcześnie, by zadbać o odpowiednią pogodę i porę dnia, w której słońce oświetla budynek od frontu. W przypadku fotografii wnętrz ważne jest, by odpowiednio zaaranżować przestrzeń – w zależności od celu, w jakim jest wykonywana fotografia (inaczej powinno wyglądać wnętrze mieszkania przeznaczonego na sprzedaż, a inaczej nowe wnętrze zaprojektowane przez architekta prezentowane na zdjęciu w czasopiśmie). Udzielam podpowiedzi w tej kwestii i na miejscu sesji pomagam w aranżacji.

Fotografia Reportażowa

Fotografia Reportażowa

Wykonuję zdjęcia na konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych, promocyjnych i integracyjnych, podczas eventów i bankietów.

Dbam o to, aby na fotoreportaż składały się różnorodne fotografie, które w pełni oddadzą charakter i klimat wydarzenia; pamiętam o tym, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty. Zdjęcia zazwyczaj dostarczam w ciągu 24 godzin.

biznes 1

Fotografia Biznesowa

Wykonuję sesje biznesowe kadry zarządzającej, menadżerów i pracowników firmy. Wykonane przeze mnie zdjęcia przeznaczone są do publikacji w prasie, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych oraz wykorzystywane do wewnętrznych celów firmy.

Do siedziby firmy przyjeżdżam z mobilnym studiem fotograficznym. Na życzenie klienta zapewniam opiekę wizażystki.

Fotografuję przede wszystkim w Warszawie i jej najbliższych okolicach, ale mogę też dojechać w dowolną część kraju.
Cena świadczonych usług zależy od rodzaju zlecenia. Zapraszam do kontaktu, żeby zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Na wykonaną usługę wystawiam fakturę.