Packshoty Warszawa

Fotografia Produktowa

Packshoty Warszawa

Rozglądasz się za studiem fotograficznym, który wykonuje packshoty na terenie Warszawy i okolic? Liczysz na pełen profesjonalizm, niesamowite efekty zdjęciowe oraz terminowe wykonanie usługi? Zależy Ci na atrakcyjnej ofercie i świetnych zdjęciach? Nie musisz dalej szukać – u mnie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Sesje packshotowe

Moja firma ma wieloletnie doświadczenie, setki zrealizowanych sesji zdjęciowych, co przekłada się na perfekcyjne zdjęcia i zadowolenie klientów. Dla każdego klienta przygotowuję indywidualną ofertę, w zależności od oczekiwań oraz liczby produktów. Przy wykonywaniu packshotów dbam o to, aby zdjęcie wiernie oddawało kolor, fakturę i kształt produktu.

Firma z powołania

Moim priorytetem jest słuchanie potrzeb klientów, dopasowanie odpowiedniej oferty oraz stworzenie idealnych packshotów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu mailowego oraz telefonicznego, z chęcią rozwieję wszelkie wątpliwości. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.

 

Fotografia Architektury i Wnętrz

Fotografia Architektury i Wnętrz

Zdjęcia architektury i wnętrz wykonuję we wskazanym przez klienta miejscu. W przypadku zdjęć architektury warto umówić się wystarczająco wcześnie, by zadbać o odpowiednią pogodę i porę dnia, w której słońce oświetla budynek od frontu. W przypadku fotografii wnętrz ważne jest, by odpowiednio zaaranżować przestrzeń – w zależności od celu, w jakim jest wykonywana fotografia (inaczej powinno wyglądać wnętrze mieszkania przeznaczonego na sprzedaż, a inaczej nowe wnętrze zaprojektowane przez architekta prezentowane na zdjęciu w czasopiśmie). Udzielam podpowiedzi w tej kwestii i na miejscu sesji pomagam w aranżacji.

Fotografia Reportażowa

Fotografia Reportażowa

Wykonuję zdjęcia na konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych, promocyjnych i integracyjnych, podczas eventów i bankietów.

Dbam o to, aby na fotoreportaż składały się różnorodne fotografie, które w pełni oddadzą charakter i klimat wydarzenia; pamiętam o tym, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty. Zdjęcia zazwyczaj dostarczam w ciągu 24 godzin.

biznes 1

Fotografia Biznesowa

Wykonuję sesje biznesowe kadry zarządzającej, menadżerów i pracowników firmy. Wykonane przeze mnie zdjęcia przeznaczone są do publikacji w prasie, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych oraz wykorzystywane do wewnętrznych celów firmy.

Do siedziby firmy przyjeżdżam z mobilnym studiem fotograficznym. Na życzenie klienta zapewniam opiekę wizażystki.

Fotografuję przede wszystkim w Warszawie i jej najbliższych okolicach, ale mogę też dojechać w dowolną część kraju.
Cena świadczonych usług zależy od rodzaju zlecenia. Zapraszam do kontaktu, żeby zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Na wykonaną usługę wystawiam fakturę.