Zdjęcia produktowe Warszawa

Fotografia Produktowa

Zdjęcia produktowe Warszawa

Twoja firma potrzebuje fotografa wykonującego zdjęcia produktowe w Warszawie i okolicach? Liczysz na profesjonalne zdjęcia, poważne podejście do Twoich oczekiwań oraz wieloletnie doświadczenie fotografa, z którym nawiążesz współpracę? Dodatkowo oczekujesz indywidualnej oferty i atrakcyjnych warunków? Mamy to!

Zdjęcia produktowe najwyższej jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych sesji zdjęć produktowych z różnych branż jestem w stanie odzwierciedlić każdy produkt na zdjęciu. Dbam o nawet najmniejszy szczegół i staram się, aby produkty oddawały na zdjęciu swoje kolory, kształt, wielkość oraz fakturę.

Najlepszy fotograf w Warszawie i okolicach

Cechuję się największym profesjonalizmem oraz szczególną dbałością o potrzeby klientów. Przed rozpoczęciem sesji uzgadniam wszelkie szczegóły z klientem, aby współpraca była jasna i klarowna, a efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Fotografia Architektury i Wnętrz

Fotografia Architektury i Wnętrz

Zdjęcia architektury i wnętrz wykonuję we wskazanym przez klienta miejscu. W przypadku zdjęć architektury warto umówić się wystarczająco wcześnie, by zadbać o odpowiednią pogodę i porę dnia, w której słońce oświetla budynek od frontu. W przypadku fotografii wnętrz ważne jest, by odpowiednio zaaranżować przestrzeń – w zależności od celu, w jakim jest wykonywana fotografia (inaczej powinno wyglądać wnętrze mieszkania przeznaczonego na sprzedaż, a inaczej nowe wnętrze zaprojektowane przez architekta prezentowane na zdjęciu w czasopiśmie). Udzielam podpowiedzi w tej kwestii i na miejscu sesji pomagam w aranżacji.

Fotografia Reportażowa

Fotografia Reportażowa

Wykonuję zdjęcia na konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych, promocyjnych i integracyjnych, podczas eventów i bankietów.

Dbam o to, aby na fotoreportaż składały się różnorodne fotografie, które w pełni oddadzą charakter i klimat wydarzenia; pamiętam o tym, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty. Zdjęcia zazwyczaj dostarczam w ciągu 24 godzin.

biznes 1 2

Fotografia Biznesowa

Wykonuję sesje biznesowe kadry zarządzającej, menadżerów i pracowników firmy. Wykonane przeze mnie zdjęcia przeznaczone są do publikacji w prasie, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych oraz wykorzystywane do wewnętrznych celów firmy.

Do siedziby firmy przyjeżdżam z mobilnym studiem fotograficznym. Na życzenie klienta zapewniam opiekę wizażystki.

Fotografuję przede wszystkim w Warszawie i jej najbliższych okolicach, ale mogę też dojechać w dowolną część kraju.
Cena świadczonych usług zależy od rodzaju zlecenia. Zapraszam do kontaktu, żeby zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Na wykonaną usługę wystawiam fakturę.