Cennik Fotografii

Przedstawiam cennik wykonania zdjęć. Cenię sobie transparentność oferty.

Cennik zdjęć produktowych typu packshot (na białym tłe):

1-3 zdjęcia – 50 zł za zdjęcie

4-10 zdjęć – 30 zł za zdjęcie

11-30 zdjęć – 20 zł za zdjęcie

31-100 zdjęć – 15 zł za zdjęcie

101-200 zdjęć – 12 zł za zdjęcie

powyżej 200 zdjęć  – 10 zł za zdjęcie

Powyższe ceny dotyczą zdjęć standardowych produktów – trudność wykonania, wielkość produktu, jeden produkt na zdjęciu. W cenę wliczone są wykonanie i obróbka graficzna zdjęcia, przekazanie zdjęcia w formacie jpg, przekazanie majątkowych praw autorskich do zdjęć wykorzystanych: w sklepach internetowych, na portalach aukcyjnych i społecznościowych oraz w katalogach.

Dodatkowo płatne są takie usługi jak przygotowanie przezroczystego tła, dodanie znaku wodnego, przygotowanie produktu (np. złożenie z elementów, prasowanie odzieży), dojazd na sesję u klienta.

Cena wykonania zdjęć produktów bardziej skomplikowanych (np. biżuterii, szkła, produktów błyszczących, odbijających światło), o nieregularnych kształtach, gabarytowych lub bardzo małych oraz zdjęć kompozycji ustalana jest indywidualnie.

Zdjęcia produktowe aranżowane – od 30 zł za zdjęcie

Zdjęcia produktowe z udziałem modela – od 40 zł za zdjęcie

Zdjęcia odzieży typu “duch” – od 30 zł za zdjęcie

_ _ _  _ _ _ _

Cena wykonania zdjęć reportażowych ustalana jest indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od czasu pracy fotografa, liczby osób biorących udział w wydarzeniu i lokalizacji.

Cena wykonania zdjęć biznesowych ustalana jest indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od liczby osób biorących udział w sesji, lokalizacji, ewentualnego udziału wizażystki oraz miejsca, w którym później zdjęcia będą wykorzystywane.

Cena wykonania zdjęć nieruchomości ustalana jest indywidualnie. Zależy ona przede wszystkim od wielkości i lokalizacji nieruchomości, oczekiwanej liczby zdjęć oraz celu wykorzystania zdjęć.